Олексій Сергєєв, Медіацентр Україна - Укрінформ, 23 червня
23 Червня, 2022, 16:17

Нацполіція розпочала понад 19 тисяч кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів росіян

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Олексій Сергєєв, начальник департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування НПУ. 

«Слідчими Нацполіції розпочато понад 19,1 тис. кримінальних проваджень за фактами вчинення на території України злочинів військовослужбовцями збройних сил рф і їх пособників, з них найбільше за статтями КК України: 438 (Порушення законів та звичаїв війни) – 13136; 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) – 4997; 111-1 (Колабораційна діяльність) – 830», – заявив Олексій Сергєєв.

За його словами, щодня підрозділи Національної поліції проводять відпрацювання осіб, причетних до співпраці з окупаційними військами, колабораційної, диверсійної, терористичної та іншої діяльності, спрямованої проти України. 

«За час проведення заходів поліцейськими відпрацьовано понад                    56 тисяч осіб, за результатами перевірки майже 2,5 тисяч – передано до СБУ, 146 – заарештовано та 172 особам повідомлено про підозру», – сказав начальник департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування НПУ.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini