27 Грудня, 2023, 15:19

Наслідки ворожого удару по залізничному вокзалу Херсону: постраждали 16 людей, загинув правоохоронець

Цивільні громадяни, які знаходилися на вокзалі під час ворожого удару отримали поранення легкого ступеня важкості та отримали допомогу медиків на місці. Ще двоє правоохоронців знаходяться у лікарні з травмами середнього ступеня важкості. Внаслідок удару загинув 28-річний правоохоронець, який допомагав евакуювати людей з вокзалу.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

«Внаслідок вчорашніх обстрілів постраждало 16 людей, загинув правоохоронець, який допомагав евакуювати з вокзалу людей. Ще двоє його колег також, на жаль, отримали поранення, знаходяться в лікарні», – зазначив Олександр Толоконніков.

Він також зазначив, що 140 пасажирів, які в момент ворожого удару очікували на відправлення поїзда до Києва, опісля були доправлені  автобусами до Миколаєва, звідки потягом попрямували у столицю.

Олександр Толоконніков зауважив, що поки вокзал у місті  працювати не буде,  потяги до Херсону будуть зупинятися в Миколаєві, і вже звідти люди будуть добиратися автобусами.

Нагадаємо, що у вівторок, 26 грудня близько 18:30 ворог вдарив по залізничному вокзалу Херсону.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini