Ярослав Шанько, заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції, Медіацентр Україна — Укрінформ
Ярослав Шанько, заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції, Медіацентр Україна — Укрінформ
2 Лютого, 2023, 16:31

Наразі у Бахмуті залишається 179 дітей: є проблеми зі згодою на виїзд, ведеться робота з батьками — Нацполіція

З моменту повномасштабного вторгнення з територій бойових дій було евакуйовано сотні дітей. Наразі важливою є робота з родинами тих, хто залишається у небезпеці. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції Ярослав Шанько.

«Більше зараз ми робимо акцент на тих дітей, які залишаються там. З цими сім’ями потрібно працювати. На прикладі Бахмуту можу сказати, що там наразі ще залишається 179 дітей. Групи евакуації працюють з приводу того, аби донести інформацію щодо важливості евакуації та забезпечення безпеки і роблять все можливе, аби кожна дитина опинилася у безпеці», — розповів Шанько.

З батьками та опікунами дітей, які все ще живуть у зоні бойових дій, систематично проводиться робота ювенальними поліцейськими та групами евакуації «Білий янгол».

«Є проблеми з приводу того, щоб виїжджали по своїй згоді. Поліція робить все, щоб убезпечити кожну дитину від нещасних випадків, які можуть бути спричиненими військовими діями. Вже на практиці застосовуються бронежилети і каски, вживаємо якомога більше заходів», — додав Шанько.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini