Фото з фейсбуку Одеської ОВА
27 Липня, 2022, 13:19

Найближчими днями перший корабель з нашим зерном буде прямувати до порту призначення – Одеська ОВА

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Сергій Братчук, речник керівника Одеської ОВА. 

«Вже зараз проводиться практична робота для визначення безпечних шляхів для зерновозів. До цієї роботи вже долучилися фахівці ВМС ЗСУ. Вже визначаються логістичні шляхи для того, аби цивільні судна, які будуть експортувати зерно, проходили цей шлях безпечно», – сказав він. 

Ці каравани буде проводити корабель лідирування, який буде йти першим визначеними шляхами. Відповідні фахівці дають оптимістичний прогноз, що найближчими днями перший корабель з нашим зерном буде прямувати до порту призначення. 

За словами Братчука, наразі немає ракетних обстрілів та сигналів повітряної тривоги на Одещині, на відміну від попередньої доби, коли російською ворожою авіацією було завдано удар 13 ракетами радянського зразка Х-22 та Х-59. Руйнування були значними  у Білгород-Дністровському районі – знищено 5 житлових будинків та 15 баз відпочинку. Знищено торговельних лотків. 

Охоронці баз відпочинку правильно відреагували на сигнали повітряної тривоги та пішли в укриття. Одному чоловіку було надано медичну допомогу, але від госпіталізації він відмовився.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini