Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
6 Березня, 2023, 17:47

Найбільше російських ЗРК зосереджені вздовж лінії фронту на сході — Ігнат

Уздовж лінії бойового зіткнення на східному напрямку найбільше зосереджено російських зенітно-ракетних комплексів.

Про це сказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат на брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ.

“Щодо ППО, будь-який аеродром, будь-який військовий об’єкт має принаймні банальну протиповітряну оборону, таку як “зенітки” і, можливо, якісь комплекси ППО сухопутних військ. Таким чином, чи мають вони охорону аеродромів, очевидно, що так. Тому що аеродроми — це те, що потрібно охороняти. Але не сумніваюся, що найбільше охороняється столиця їхня, найбільше охороняється бункер путіна, і не один, мабуть. Основна маса зенітно-ракетних систем зосереджена все ж таки вздовж лінії бойового зіткнення саме на східному напрямку”, – сказав Ігнат, відповідаючи на запитання, чи є в ПС ЗСУ інформація про посилення ворогом ППО поблизу російських аеродромів.

Він зауважив, що “безумовно, і в білорусі є російські ЗРК, і вздовж кордону, власне — Брянська область та ж сама, окупований Крим зрозуміло, що теж”.

“Але все ж таки лінія бойового зіткнення південно-східного напрямку – там найбільше насичення цих систем – “БУК-М1”, М2, М3, “Тор”, “Панцир”, С-300, С-350, С-400. Ці системи спостерігаються саме на цьому напрямку найбільше”, – зазначив речник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini