26 Червня, 2024, 12:59

На цей момент електронних повісток бути не може – Федір Веніславський

Питання щодо можливості оформлення електронних повісток наразі не піднімається.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив народний депутат України, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

«Коли в комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглядався законопроєкт, ми дискутували фактично протягом декількох місяців над усіма сенситивними питаннями. Одним з таких було якраз питання про можливість або неможливість оформлення повісток через електронні засоби комунікації. Було ухвалене консенсуальне рішення, і це питання на цей момент взагалі не стоїть. І завдяки тому, що це питання було зняте, ми отримали підтримку цього законопроєкту серед усіх політичних сил. Тому і позиція Міністерства оборони, яка була озвучена, і позиція Комітету, і позиція Офісу Президента, Верховного Головнокомандувача – на цей момент електронних повісток бути не може», – пояснив він.

За словами Федора Веніславського, питання внесення будь-яких змін до законів, які могли б передбачати оповіщення або оформлення електронних повісток, наразі також не піднімається.

«Тим більше їх не може бути без внесення змін до відповідного закону або про мобілізаційну підготовку та мобілізацію або про військовий обов’язок та військову службу або про єдиний державний реєстр військовозобов’язаних, призовників, резервістів. Але планів вносити зміни до цих законів, які б передбачали можливість оповіщення  чи оформлення повісток через якісь електронні засоби комунікації на цей момент немає», – додав він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini