10 Квітня, 2024, 14:03

На трьох заблокованих пунктах пропуску в чергах на в’їзд в Україну перебувають близько 450 вантажівок

Станом на ранок 10 квітня, на трьох заблокованих польськими протестувальниками пунктах пропуску в чергах у бік України перебували близько 450 вантажних транспортних засобів. Більшість з них очікують на можливість перетину кордону в напрямку пункту пропуску Ягодин.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«В бік України по цих трьох напрямках ситуація з пропуском і можливістю перетину кордону трішки краща, але звісно, що вона далека від ідеальної моделі, яка була на цих пунктах пропуску, коли рух не блокувався. По напрямку пункту пропуску Угринів за минулу добу прослідувало 23 вантажні транспортні засоби. Найбільш складно, я вважаю, по напрямку пункту пропуску Ягодин – за минулу добу кордон перетнули близько 70 вантажівок в бік України.  Але нагадаю, що пропускні спроможності, до прикладу, цих двох пунктів пропуску геть різні, і найбільший напрямок, яким є пункт пропуску Ягодин і може пропускати за добу 1200-1400 вантажівок, по кількісних показниках бачимо, що тут ситуація досить складна. Черга сукупно по цих трьох напрямках в бік України станом на ранок близько 450 вантажних транспортних засобів, 230 з яких очікують на можливість перетину кордону по напрямку пункту пропуску Ягодин», – зазначив Андрій Демченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini