Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації, Медіацентрі Україна – Укрінформ
24 Квітня, 2023, 15:51

На тимчасово окупованих територіях Луганщини люди живуть без світла та водопостачання – Артем Лисогор

Тимчасово окуповані території Луганщини, які знаходяться біля лінії розмежування, живуть без світла та водопостачання.

Про це заявив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Тут без змін. Як «руський мір» звик розказувати людям, що у вас все добре і ми тут все для вас робимо, абсолютно те саме відбувається і на окупованих територіях. Усі так звані новоприєднані суб’єкти, ті що біля лінії розмежування, живуть без світла та водопостачання. Якщо в Сєвєродонецьку деякі райончики та квартали вони підключили до світла, то по Лисичанську взагалі мова не йде. Тому що не підключено світло, і взагалі ситуація дуже й дуже погана.», – наголосив він.

Виїзд з тимчасово окупованих територій Луганщини, за словами Артема Лисогора, наразі практично неможливий.

«На теперішній час дуже проблематичний виїзд, і він майже неможливий. Особливо це стосується чоловічого населення. Тому що повною мірою контролюють підрозділи так званої поліції, так зване МГБ місцеве. Людям просто не надають такої змоги. Люди там звертаються з різних питань до тієї «влади», і в більшості, якщо звертаються чоловіки, то одразу потрапляють під мобілізацію, їх забирають», – пояснив він.

Крім того, за словами начальника Луганської ОВА, на окупованих територіях окупанти намагаються нав’язати людям паспортизацію. Утім, зауважив він, їм це не вдається зробити.

«Нав’язливо змушують як підключатися до банків, щоб отримати хоч якісь кошти, так само і паспортизація і видача всіх інших документів. Намагаються вони впровадити російське законодавство. Поки що там це дуже пригальмовує та просідає. Я думаю, ми території ці скоро повернемо, і там не встигне закріпитися ця недовлада».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini