Олександр Штупун
12 Грудня, 2023, 13:53

На Таврійському напрямку за добу відбито 49 атак ворога – речник об’єднаного пресцентру

За минулу добу на Таврійському напрямку відбито 49 атак російських окупантів та повністю знищено 11 танків, 15 бронемашин та пошкоджено півтора десятка військової техніки ворога.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

“Поблизу Авдіївки окупанти намагаються йти вперед як на півночі, так і на півдні. Ворог активний біля Мар’їнки, Красногорівки та Новомихайлівки. Вони намагаються копати себе окопи під деревами, щоб хоч якось укритися від наших дронів. Сили оборони України відбивають атаки ворога. Нам треба постійно навчатися, щоб перемогти агресора”, – розповів речник об’єднаного пресцентру.

Штупун зазначив, що тривають бойові дії, та всі інформаційні “вкиди” про те, що українські захисники “щось здали” на будь-яких ресурсах звичайна брехня, треба довірити тільки офіційним джерелам інформації.

“Степове – це сіра зона. Росіяни не контролюють цей населений пункт. Вони намагаються йти по своїх трупах, часто придурюються померлими, щоб їх не розбили наші дрони. Їх кидають і кидають в м’ясні штурми, але ми тримаємо фронт, хоча ситуація складна”, – підсумував Олександр Штупун.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini