2 Травня, 2023, 14:26

На сьогодні узбережжя Одещини закриті для відпочивальників – Сергій Братчук

Минулого року спільним наказом обласної військової адміністрації та військового командування було прийнято наказ, яким заборонено в’їзд та виїзд, перебування громадян України, іноземців та осіб без громадянства на узбережжі Чорного моря, а також у затоках, внутрішніх морських водах, на територіях пляжних зон, розташованих у смугах прибережної захисної смуги Чорного моря та на території Одеської області.

На цьому наголосив голова Громадської ради при ОВА Сергій Братчук під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Він зауважив, що прийнятий минулого року наказ є чинним і зараз.

«Враховуючи те, що акваторія Чорного моря сьогодні є нашою лінією фронту, є замінованою, ми звертаємося до громадян та переконливо нагадуємо про те, що треба з розумінням ставитися до тієї ситуації, яка склалася. Війна, на жаль, ще продовжується», – зазначив Сергій Братчук.

Водночас він підкреслив, що на сьогодні з боку військового командування продовжується моніторинг безпекової ситуації і лише після цього будуть прийматися подальші рішення в питанні можливості відпочинку на узбережжях. 

«Також наші військові очікують від мерії міста  Одеса відповідних пропозицій щодо організації відпочинку на зазначених локаціях. Будуть пропозиції, буде робота військового командування, і буде прийнято  відповідне рішення. На сьогодні така ситуація».  

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini