19 Грудня, 2023, 14:59

На Півдні України ворог намагається тримати інтенсивність артилерійських обстрілів на позначці 100, – Наталя Гуменюк

Окупанти намагаються завдавати максимальної шкоди мирному населенню, обстрілюючи житлові квартали, об’єкти соціальної та енергетичної інфраструктури.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України, полковник Наталя Гуменюк.

«Ворог намагається тримати інтенсивність артилерійських обстрілів на позначці 100. Декілька днів тому вони дійсно сягнули цієї позначки і трохи перевищили, коли обстріли, зокрема й по обласному центру Херсонщини, сягали більш як 10 за добу. Дуже потужно б’ють по житлових кварталах, по соціальній інфраструктурі, намагаються вже шкодити й енергетичній інфраструктурі. Очевидним є те, що прагнуть завдати максимальної шкоди мирному населенню», – зазначила вона.

На фоні цього, за словами Наталі Гуменюк, окупанти в своїх пропагандистських заходах наголошують на їхньому ймовірному поверненні до Херсону, і з цього приводу розгорнули потужну кампанію. 

«Але хочу заспокоїти всіх – це марні сподівання окупантів. Місцеві мешканці Херсонської області розуміються на цьому, зокрема і в географічному сенсі – правий берег набагато вищий, логістичне сполучення у ворога з ним абсолютно відсутнє. Те, що вони (окупанти – ред.) намагаються видавати, як маневрування своїх диверсійно-розвідувальних груп, відбувається хіба що поміж островами, до правого берега вони не намагаються навіть прямувати, і не доходять, звісно, оскільки сама ріка Дніпро під щільним вогнем», – додала Наталя Гуменюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini