15 Червня, 2023, 15:46

На Одещині заборонено відвідувати пляжі через зростання мінно-вибухової небезпеки, – Сергій Братчук

Буквально в перший день після підриву Каховської ГЕС ОВА і військові закликали громадян регіону, мешканців Одеси до того, що відвідування пляжів заборонено з причин зростання мінно-вибухової небезпеки.

На цьому під час брифінгу в  Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив Сергій Братчук, голова Громадської ради при ОВА.

«Цією великою дніпровською водою було змито практично першу чергу оборони ворога. Росіяни дуже активно мінували лівий берег, активно мінували воду, в тому числі якірно-маячковими мінами та іншими боєприпасами. І зараз ці боєприпаси детонують на воді і на Дніпрі, і в морі. Є такі факти вже зафіксовані прикордонниками, наприклад, а також їх виносить на узбережжя», – пояснив він.

Ворожі мінування, за словами Сергія Братчука, контрольовано знищуються, і така робота буде проводитися надалі. Водночас, саме з огляду на мінно-вибухову небезпеку, проводиться і прибирання пляжів, чорноморського узбережжя. 

«Комунальники міста починають працювати лише після того, як пройдуть відповідні військові фахівці., які мають у разі необхідності розмінувати відповідні ділянки. Вчора вже така робота проводилася, вже потім комунальники стали до роботи», – зазначив  Сергій Братчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini