Фото Медіацентр Україна – Одеса: Валентина Кольчак, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної військової адміністрації
29 Червня, 2023, 16:18

На Одещині працевлаштувались 15 тренерів з числа внутрішньо переміщених осіб 

Це фахівці з Миколаївської, Херсонської, Донецької, Сумської та Вінницької областей. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Валентина Кольчак, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної військової адміністрації. 

На навчання до дитячо-юнацьких спортивних шкіл вступило понад 700 вихованців з числа внутрішньо переміщених осіб з понад 20 видів спорту.

“До роботи з ВПО залучаються фізкультурно-спортивні та громадські організації області. Управлінням, спільно з Одеською обласною організацією фізично-спортивного товариства  “Динамо”, організовано безкоштовні тренування з плавання та баскетболу для дітей з-поміж ВПО та дітей військовослужбовців. Також з міською федерацією шахів в березні проведено шаховий онлайн турнір “Хід до Перемоги”. Метою турніру було об’єднати любителів шахів, які були вимушені покинути домівки через війну. Участь в турнірі взяли понад 500 осіб”, – розповіла посадовиця.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini