Фото Медіацентр Україна – Одеса: Роман Григоришин, заступник голови Одеської обласної військової адміністрації; Олена Іванова, керівник офісу роботи з територіальними громадами Агенції регіонального розвитку Одеської області; Артем Вівдич, національний експерт з відновлення громад Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад, експерт швейцарсько-українського проєкту DECIDE; Тетяна Берлим, заступник директора агенції регіонального розвитку Одеської області
3 Травня, 2023, 14:07

На Одещини планують розвивати туризм через переосмислення “самоідентифікації” громад – Агенція регіонального розвитку

Це допоможе зробити регіон привабливим для внутрішнього та зовнішнього туриста. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Олена Іванова, керівник офісу роботи з територіальними громадами Агенції регіонального розвитку Одеської області.

“В нашій агенції є окремий сектор з розвитку туризму, і ми починаємо пропрацювати українську “самоідентифікацію” на території регіону. У нас дуже багато колориту, є багато цікавих міст, про які не знають одесити…Зараз починаються дослідження з цього приводу… У нас є унікальні села, які сформовані як німецька чи швейцарська колонія. А зараз дуже актуальне побратимство між містами”, – зазначила експертка.

Вона також додала, що зараз, згідно з законом, кожна громада має розробити свій стратегічний план відновлення, в тому числі й туристичної галузі. Потім ці проєкти будуть потрапляти на єдину платформу й будуть фінансуватися в рамках державної програми відновлення.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini