Брифінг «Конкурс інноваційних навчальних програм і дидактичного забезпечення для 5-6 та 7-9 класів»
18 Квітня, 2023, 17:02

На Львівщині збирають пропозиції від освітян, щоб зробити шкільне навчання цікавішим і простішим

У Львівській області стартував конкурс інноваційних програм з різних предметів для учнів 5-6 та 7-9 класів. Це пов’язано із потребою осучаснення шкільних програм, пояснив під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска. Прийом заявок на конкурс інноваційних програм триває до 15 червня. Результати конкурсу оголосять після 25 серпня. 

“В нас частина підручників і програм є складно написані. Незрозумілі для дітей. Завдання цих програм не завжди відповідає вимогам сучасності. Тому Департамент освіти ще у 2021 році в рамках програми розвитку освіти передбачив конкурс освітніх інновацій для того, щоб підтримати тих освітян викладачів, які працюють над змістом освіти і хочуть зробити викладання свого предмету простішим і доступнішим,” зазначив директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

Львівські освітяни мають позитивний досвід проведення подібних конкурсів. Відтак з’явився інтегрований курс української і зарубіжної літератури для 8  класів, яку Міносвіти дозволив до використання в закладах освіти всієї України. Особливістю цього курсу є те, що з нього вилучили всі російські авторів, які мали антиукраїнську позицію.  

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini