22 Вересня, 2023, 13:56

На Львівщині напередодні сезонної хвилі грипу та вірусних інфекцій почала зростати кількість госпіталізованих з COVID-19

Якщо минулого тижня до лікарів звернулося 72 особи з коронавірусом, то цього тижня їх вже 188. В групі ризику працездатне населення віком 30-60 років, розповіла генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів. Тож медики радять крім сезонних щеплень проти грипу, зробити вакцинацію проти коронавірусу.

“Поки що, такої вакцини, яка б могла одночасно захистити від грипу і від коронавірусу немає. Тобто зараз потрібно зробити дві ін’єкції можна одномоментно в різні руки. В одну від грипу і в другу від коронавірусу, ту дозу, яка людині необхідна. Ці два щеплення можна робити або в один день, або з різним інтервалом”, пояснює генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко.

Вакцини проти коронавірусу безплатні. На сьогодні на Львівщині є продукція від трьох виробників: Comirnaty (Pfaizer), CoronaVac і Janssen від компанії Johnson & Johnson. Говорити про колективний імунітет, який міг би стримати нову хвилю COVID-19 не доводиться. За словами Іванченко, рівень вакцинації на Львівщині мізерний: 47% населення області вакциновані двічі, 8% мають першу бустерну дозу і лише 0,9% мають другу бустерну дозу.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini