18 Серпня, 2022, 15:29

На Луганщині діє рух супротиву проти окупанта  – ОВА

На окупованій Луганщині працює рух супротиву, в результаті його діяльності, на окупованій території розповсюджуються анти російські листівки, постійно в росіян виникають проблеми з логістикою.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Сергій Гайдай,  голова Луганської обласної військової адміністрації.

«Наприклад, самі по собі, нібито, загораються шафи, які розподіляють рух потягів. Також випадково зникають окупанти. Рух супротиву діє глибоко в тилу, Луганщина бореться проти окупанта», – сказав він. 

Сергій Гайдай зазначив, що стосується ударів, яких завдає ЗСУ, то це склади та командні пункти росіян, які знаходяться в тилу окупантів. Це потужні удари, які загальмували наступ окупантів. 

За словами очільника області, ситуація на Луганщині складна, майже вся територія окупована, бої тривають на околиці області. Поки що росіяни готують резерви, бо будуть намагатися дотиснути ЗСУ, щоб вийти на адміністративні кордони області. На тій території, де проходили активні бойові дії, жахлива ситуація з усією критичною інфраструктурою – ні світла, ні води, ні газу. 

«Для того, щоб нормально жити у регіоні – навіть мови немає. Відновити наразі це не можливо, навіть якщо окупанти підведуть мережі до міст, то всередині міст інфраструктура розбита, відновити вони її не зможуть. Міста до опалювального сезону не підготують», – наголосив він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini