Фото - Харківський Медіа Хаб: директорка із маркетингу мережі аптек “9-1-1” Юлія Клименюк
4 Березня, 2024, 11:02

На Харківщині запущено проєкт “Аптека на колесах”, яка обслуговує жителів селищ, де відсутні стаціонарні аптеки

В Харківському Медіа хабі відбувся брифінг на тему «Функціонування мобільних аптечних пунктів 9-1-1 у прифронтових та небезпечних районах Харківщини». Спікеркою виступила директорка із маркетингу мережі аптек “9-1-1” Юлія Клименюк. 

18 січня 2024 року аптечна мережа “9-1-1” першою в Україні запустила мобільний аптечний пункт, який обслуговує жителів селищ Харківської області, де відсутні стаціонарні аптеки. 

Головною метою цього проєкту є – надання доступу пацієнтам з хронічними захворюваннями до програми «Доступні ліки», а отримати також заспокійливі і протизастудні препарати. 

“Наша аптека на колесах – це аптека, яка має все необхідне обладнання: старлінк, генератор, засоби захисту для фармацевта та водія, які працюють в безпосередній близькості від зони бойових дій і намагаються відпустити якомога більше рецептів. Лише за перший тиждень роботи пересувної аптеки – це понад 400 рецептів”, – зазначила пані Юлія.

За словами спікерки, аптечна мережа “9-1-1” намагається робити все можливе, аби люди продовжували своє лікування:

“Ми маємо такий слоган – аптека “9-1-1” завжди поруч, коли це потрібно. І ми намагаємося не полишати в біді тих, хто потребує нашої участі”.

Директорка із маркетингу мережі аптек “9-1-1” підкреслила, що ця мережа аптек  першою повернулася на звільнені від російських окупантів території. Так, наприклад, в деокупованому Ізюмі аптечні заклади поновили роботу вже на дев’ятнадцятий день після звільнення, на двадцятий день – в Херсоні. 

За словами Юлії Клименок, на даний момент планується масштабування проєкту на Харківщині: через два тижні буде запущено ще одну “аптеку на колесах”, яка курсуватиме деокупованими територіями регіону. Крім того, було отримано аналогічний запит від Херсонської і Львовської областей.

“Ми розуміємо, що ліки потрібні не тільки на деокупованих територіях, але й там, де немає аптек і фахівців. А ми відчуваємо нестачу в останніх через те, що через війну вони виїхали за кордон”, – зазначила пікерка.

Препарати за програмою “Доступні ліки” можна отримати як за електронним рецептом, так і за паперовим. 

Також директорка з маркетингу мережі аптек “9-1-1” анонсувала відкриття PHARM-HUB, в якому в подальшому плануються проводитися культурні історичні заходи, лекції, літературні вечори тощо. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini