Фото Харківський Медіа Хаб: Сергій Магдисюк, радник очільника ХОВА
20 Вересня, 2023, 18:02

На Харківщині об’єкти паливно-енергетичного комплексу облаштовуються інженерним захистом від ворожих влучань: радник очільника ХОВА Сергій Магдисюк

В Харківському медіахабі відбувся брифінг на тему «Підготовка об’єктів житлово-комунального господарства Харківської області до опалювального сезону 2023-2024 років». Про стан справ з озвученого питання виступав радник начальника Харківської обласної військової адміністрації Сергій Магдисюк.

– Міністерством інфраструктури України, яке відповідає за підготовку до опалювального сезону в державі, доведені вимоги щодо підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду на рівні 90 відсотків, – зазначив спікер.
За його словами, теплогосподарство регіону підготовлено до нового опалювального сезону відповідно до даних вимог.

– З 544 котелен до експлуатації готові 398, із запланованих майже 2 тис км теплотрас підготовлено близько 1,8 тис км. Проведено заміну майже 106 км тепломереж, 51 обігрівальний котел, 17 штук було капітально відремонтовано. Водопровідно-каналізаційне господарство готове на 86 відсотків, створюється запас хімреагентів, зарезервовані додаткові ємності для підвозу води, – заявив радник начальника ХОВА.
Також Магдасюк зазначив, що тривають відновлювальні роботи на паливно-енергетичних об’єктах області: на Зміївській ТЕС, Харківській ТЕЦ-5, ТЕЦ-2, ТЕЦ-3, на підстанціях та мережах НЕК «Укренерго», АТ «Харківобленерго», які зазнали серйозних пошкоджень через російську агресію. Крім того, в області виконується весь спектр робіт щодо облаштування інженерного захисту об’єктів паливно-енергетичного комплексу від влучань БПЛА, уламків, стрілецької зброї.
За словами спікера, з метою безперебійного надання житлово-комунальних послуг споживачам регіону відповідні підприємства регіону забезпечені резервним живленням на випадок припинення електропостачання у кількості 585 генераторів.
Також під час брифінгу було обговорено питання забезпечення потреб мешканців м. Ізюму в опаленні за допомогою модульних пересувних котелен.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini