Фото з відкритих джерел
27 Квітня, 2023, 16:39

На Чернігівщині можливе підтоплення заплавних територій та понижених ділянок, на річках Карпатського регіону спостерігається розвиток паводка  – представник Укргідрометцентру

 Станом на ранок йде формування весняного водопілля у Чернігівській області на річці Десна. Зокрема нижче Чернігова з підвищенням рівня в 2-6 см за добу. Проходження максимуму на пригирловій ділянці Десни очікується в першій половині травня.

Про це повідомив начальник відділу гідрологічних прогнозів

Укргідрометцентру Ілля Перевозчиков під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«В Чернігівській області зберігається імовірність затоплення заплавних територій та понижених ділянок в Чернігівському, Корюківському, Новгород-Сіверському районах», – наголосив він.

Крім того, за словами представника Укргідрометцентру, зараз  спостерігається розвиток паводка на річках Карпатського регіону. 

«Це річки Закарпаття та басейн Дністра. Також можна зазначити, що весняне водопілля, точніше його пропуск викликав підвищення рівня води в акваторіях водосховищ в межах Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської області. Там імовірні підтоплення й через це в Херсонській області вже оголошено помаранчевий рівень небезпеки».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini