9 Жовтня, 2023, 13:57

Молодь не має обмежень – у Києві відбудеться Youth Speak Forum

15 жовтня у Києві відбудеться щорічна подія для активної молоді, що шукає можливості зробити свою країну кращою – Youth Speak Forum від AIESEC. Бачення цьогорічного форуму YOUth has no limits – молодь не має лімітів, не має обмежень. Цьогоріч у ході заходу заплановано обговорення зокрема таких тем як працевлаштування, важливості волонтерства в Україні під час війни, теми щодо створення прошарку активної молоді в наш час.  

Про це зокрема повідомили організатори під час обговорення заходу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Ми залучаємо наших партнерів, щоб говорити про працевлаштування, про волонтерство і цього року будемо також говорити про допомогу Україні і про те, як молодь може доєднуватися до відбудови та допомоги для швидшої перемоги нашої держави», – зазначила у ході обговорення голова організації подій та проєктної діяльності AIESEC в Україні Тетяна Філіна.

За словами організаторів, у межах заходу заплановані сесії від партнерів, зокрема від співорганізатора – Міністерства культури та інформаційної політики. Також серед спікерів будуть представники UKRSIBBANK, Binance, представники громадських організацій, які зараз працюють в Києві та загалом в Україні. Під час форуму проводитимуться нетворкінг-спейси, панельні дискусії, де можна буде обговорити різні потрібні та актуальні сьогодні теми для молоді в Україні. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini