1 Квітня, 2023, 15:00

Минулого року ми припинили діяльність 45 ботоферм, потужністю понад 2 млн акаунтів – начальник Департаменту кібербезпеки СБУ

Сьогодні необхідно здійснювати все для того, щоб агентуру і мережі впливу ворога повністю викорінювати. Це стосується і коригувальників, і зрадників.

Департамент кібербезпеки СБУ зосереджує свою роботу над викоріненням зрадників та злочинців, зокрема тих, які працюють в інформаційному та кіберпросторі.

Про це йшлося в новому епізоді подкасту «(не)Безпечна країна», за участі начальника Департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка.

«Минулого року ми припинили діяльність 45 ботоферм, потужністю понад 2 млн акаунтів. Заблокували понад 500 YouTube-каналів з понад 15 млн підписників, сотні телеграм-каналів. Минулого року ми оголосили понад 600 підозр та було 250 вироків суду саме зрадникам та колаборантам. По різних статтях Кримінального Кодексу сотні людей отримали підозри», – повідомив Ілля Вітюк.

Він наголосив, що основну шкоду в інформаційному просторі завдає агентура рф.

«Внутрішній ворог – наш важливий пріоритет. Проте, і тут важливо зрозуміти, що в основному цей внутрішній ворог координується, знову ж таки, нашим ворогом зовнішнім – рф. Як правило, все починається звідти. Основну шкоду завдає саме агентура рф, і ми це розкрили коли документували ботоферми».

Нагадаємо, «(не)Безпечна країна» – це спільний подкаст Центру оборонних стратегій, Медіацентру Україна та Української правди, у якому ведуча Аліна Фролова запрошує військових та цивільних, експертів та волонтерів, з якими говорить про безпекові питання та про те, як скоріше наблизити перемогу у війні з Росією.

Лінк на повний епізод: https://www.pravda.com.ua/podcasts/6319dfdc6cc5b/2023/03/31/7395914/

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini