– Олег Коріков, в.о. Голови Держатомрегулювання – Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України, Медіацентр Україна – Укрінформ
14 Червня, 2023, 20:11

Ми запропонували МАГАТЕ підтримати нас в тому, щоб перевести енергоблок №5 в стан «холодного зупину» – Олег Коріков

Орган регулювання ядерної та радіаційної безпеки України, в умовах безвідповідальних та непередбачуваних дій окупантів, ухвалив рішення щодо переведення енергоблока №5 ЗАЕС в стан «холодного зупину». 

Про це під час брифінгу в Медіацентр Україна – Укрінформ повідомив Олег Коріков, в.о. Голови Держатомрегулювання – Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України.

«Але наразі це рішення не виконується у зв’язку з тим, що окупанти перешкоджають українському персоналу виконати це рішення. Таким чином, ми також запропонували МАГАТЕ підтримати нас в тому, щоб все-таки допомогти перевести енергоблок  №5 в стан «холодного зупину», – зазначив він і висловив сподівання.

Нагадаємо, що Державна інспекція ядерного регулювання України 8 червня 2023 року видала розпорядження Державному підприємству НАЕК «Енергоатом» про обмеження експлуатації енергоблока №5 Запорізької АЕС, як об’єкта державного нагляду, станом «холодний зупин». 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini