18 Липня, 2023, 18:29

Ми розуміли, що атаки можливі, і вони не будуть в абсолюті прив’язані до конкретних подій – Наталя Гуменюк про ворожий удар по Одесі

Ворожі нічні обстріли Одеси ймовірно пов’язані із «зерновою угодою», а не з подіями в тимчасово окупованому Криму.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.

«Незважаючи на те, що майже з усіх пропагандистських пабліків летіла «отвєточка», ми розуміли, що атаки можливі, і вони не будуть в абсолюті прив’язані до конкретних подій», – зазначила вона.

Наталія Гуменюк зауважила, що від часу, як росія розпочала ширити риторику про припинення «зернової угоди», портова інфраструктура Одещини, за її словами, зазнала вже не першого удару.

«Ворог готувався, готувався давно і довго. Довготривалий час не було застосовано ракет, зокрема і морського базування. Але водночас ми спостерігаємо, що від часу, як тільки вони почали риторику про припинення «зернової угоди», портова інфраструктура Одещини зазнавала вже не першого удару, і загрози лунали звідусіль, і було зрозуміло, що якраз напрямок атаки більш-менш можна спрогнозувати», – пояснила вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini