Олександр Бабіч, Деніс Якуба, Станіслав Бородашкін
25 Жовтня, 2023, 15:00

“Методичка волонтера” наближає перемогу: півроку роботи, 150 статей та постійний зворотній зв’язок з військовими

Проєкт “Методичка волонтера” працює вже півроку і користується попитом не тільки у волонтерів, які допомагають українським захисникам по всьому світові, але у  бійців на фронті, а також їхніх родичів.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів керівник проєкту “Методичка волонтера” Олександр Бабіч.

“На сьогоднішній день ми маємо більше 150 статей на сайті – про все, що необхідно нашим захисникам. Це девять категорій різних речей: тактичний одяг, тактичне взуття, військова амуніція, армійські рюкзаки, БПЛА і супутні пристрої, армійський побут, тактична медицина, оптика, радіозв’язок”, – зазначив керівник проєкту.

Олександр Бабич додав, що під час роботи проєкту волонтери почали вести  соцмережі і канал YouTube. Там експерти  пояснюють переваги тих чи інших речей і гаджетів для військових. На каналі понад 30 тисяч переглядів.

“Буквально з перших днів існування проєкту “Методичка волонтера” ми працюємо в режимі зворотного зв’язку: отримуємо доповнення від військових, подяки від волонтерів і членів родин наших захисників”, – розповів Олександр Бабіч.

Ресурс “Методичка волонтера” двомовний – англійською та українською. Крім того організатори заблокували можливість заходити на сайт  з росії, білорусі, Сирії, Ірану, тих  країн, які  сприяють продовженню війни проти України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini