Брифінг: Американські благодійники передадуть медичне обладнання на 27 млн грн ветеранським госпіталям
23 Травня, 2023, 16:25

Медичне обладнання на 27 млн грн отримають від американських благодійників дві українські лікарні, де надають допомогу пораненим військовим

Більш як 20 палет з медикаментами, медичним устаткуванням і хірургічними наборами 23 травня вирушили зі Львова до клініки Феофанія та обласної лікарні в Івано-Франківську. Надали допомогу Фонд Help Heroes of Ukraine спільно з Орденом Тамплієрів в Україні та Орденом Святого Георга (Велика Британія). Це лише перший транш медичної допомоги загальною вартістю 110 млн грн, зазначив на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів директор Help Heroes Of Ukraine в Україні Володимир Заболотовський.

“Допомогу вдалося зібрати завдяки американським благодійникам, причетним до Ордену святого Георга. Але ми не мали зручного способу її передати в Україну. На нашу пропозицію відгукнувся фонд Help Heroes of Ukraine, який організував логістику та оплатив її. Незабаром ми розкажемо про подібні проєкти від британських благодійників”, – зазначив Олександр Шипка з Ордену Святого Георга.

У зв’язку із великою кількістю поранених, в медзакладах зросли запити на препарати та оснащення для роботи з пацієнтами.

“Нам не вистачає хірургічних ламп і хірургічних столів, ендоскопічних стійок та іншого хірургічного обладнання,”- говорить Віра Долішня, представниця Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini