Марку «Русский военный корабль… все» продаватимуть на 5 майданчиках
Наступного тижня Укрпошта планує випустити марку «Русский военный корабль… все», яка продовжить серію про затоплений Збройними Силами України російський крейсер «Москва».
Про це заявив генеральний директор компанії «Укрпошта» Ігор Смілянський під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Укрінформ.
«Наступного тижня буде якраз 40 днів, які він (російський крейсер «Москва», – ред.) потонув. Якраз гарна дата відсвяткувати цю подію запуском наступної марки. Вона буде випущена тиражем 5 млн примірників, сподіваюся вистачить всім, – зазначив Смілянський. – Вона буде продаватися на 5 майданчиках, в тому числі міжнародних».
За словами керівника Укрпошти, попереднього разу російські кібервійська атакували сайт Укрпошти, і не всі охочі змогли придбати марку. У компанії сподіваються, що використання різних майданчиків дозволить уникнути повторення такої ситуації.
«Висновок один: попри всі технічні невдачі, головне, що марка України стала ще одним символом нашої боротьби і стала відома у світі», – підсумував директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.
Нагадаємо, наразі триває голосування за тему нової марки. Серед запропонованих варіантів: 1. Героям слава!; 2. Путін, Москва палає, Гаага чекає; 3. Песик Патрон з ДСНС; 4. «Ой у лузі червона калина…»; 5. Доброго вечора, ми з України.
Поштові марки «Русский военный корабль, иди…!» під час благодійного онлайн-аукціону було продано за 5 млн гривень. Кошти від продажу будуть перераховані на спецрахунки НБУ для допомоги Збройним силам та на гуманітарні потреби.
Укрпошта 12 квітня ввела в обіг першу українську поштову марку в умовах воєнного стану «Русский военный корабль, иди…!». У конкурсі на дизайн марки взяли участь близько 500 художників.
Переможцем народного голосування став ескіз українського художника Бориса Гроха.
13 квітня українські військові влучили у російський крейсер «Москва» з протикорабельної ракетної системи «Нептун», завдавши йому серйозних пошкоджень. Пізніше в Росії підтвердили, що крейсер «Москва» затонув під час буксирування в порт.
Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini