15 Квітня, 2024, 13:16

Марія Пейчинович-Бурич: Рада Європи докладатиме всіх зусиль для забезпечення стійкості демократії, верховенства права та безпеки напротивагу авторитарному режиму росії

На цьому  під час Другої Чорноморської безпекової конференції наголосила генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич.

«Чорноморський басейн – це точка зустрічі та перетину традицій та культур, і його мир та процвітання є критичними для всіх націй, які живуть навколо нього та далеко за його межами. росія тимчасово окупувала та спробувала анексувати Крим, і це стало сигналом кінця певної ери. І це вторгнення перетворилося на брутальну, агресивну війну росії проти України, яка підриває територіальну цілісність Грузії та Молдови. Рада Європи докладатиме всіх зусиль для забезпечення стійкості демократії та верховенства права та безпеки в цьому регіоні напротивагу авторитарному режиму росії», – наголосила Генеральна секретарка Ради Європи.

Вона зазначила, що Рада Європи заявляла зобов’язання та прагнення забезпечити стійку реакцію на російську агресію, і, додала вона, притягнення росії до відповідальності є ключовим елементом забезпечення цієї стабільності.

#CrimeaPlatform
#ExpertNetwork
#BlackSeaSecurityConference

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini