Брифінг: Особливості проведення НМТ у 2023 році
11 Квітня, 2023, 15:56

Майбутніх абітурієнтів закликають не прогавити реєстрацію на участь у національному мультипредметному тесті

В умовах війни це альтернатива ЗНО. Особливістю цьогорічної реєстрації участі в НМТ є те, що увесь процес відбувається онлайн. Результат реєстрації учасники отримують впродовж 7 днів. У разі невідповідності якогось із документів, треба буде повторно дослати лише його, а не увесь пакет документів, як це було минулого року, – зазначив під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів Андрій Миляник заступник керівника Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

“Основних документів є три: посвідчення особи, реєстраційний номер платника податків і третій документ – це свідчення того, яка освіта є в учасника. Це або атестат, чи свідоцтво про повну загальну середню освіту. Якщо кандидат ще навчається –  то це має бути довідка із закладу освіти, про те, що він цього року закінчує здобуття повної загальної середньої освіти. Саме так має бути складена довідка. І це є однією із типових помилок, коли не вказано, що особа цього року отримує атестат і має право вступати до закладів вищої освіти” – пояснює заступник керівника Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Андрій Миляник

Реєстрація на участь в НМТ триватиме до 3 травня. Детальну інструкцію, як зареєструватися на участь в НМТ можна знайти на сторінці Українського Центру оцінювання якості освіти. Львівський регіональний ЦОЯО проводить реєстрацію учасників з Львівської, Рівненської та Волинської областей, а також вимушено переселених випускників. На сьогодні вже зареєструвалися 5 тис. учасників і подано 10 тис. заявок. Освітяни очікують, що цього року участь у НМТ братиме до 30 тис. осіб. Для українців, які опинились у час війни за кордоном відкрито пункти складання НМТ у 24 країнах світу.  

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini