29 Березня, 2023, 10:11

Львів розбудовує довготермінові відносини з Орхусом. В межах цієї співпраці громаді було передано перші 5 із 20 автобусів, які на вихідних приїхали до Львова

Отримувачем автобусів стала команда КУ Інститут міста. В установі зазначають, що до літа 2023 року планують отримати ще 15  автобусів. Місто може використовувати ці автобуси для власних потреб, також їх можна буде передати Силам оборони України або іншим громадам України для забезпечення їхніх гуманітарних потреб. 

Нагадаємо, що раніше Інститут міста отримав від різних міст Європи понад 39 автобусів. Більшість з них було передано на потреби Сил оборони України, а також громаді Тростянця на Сумщині, яке постраждало від вторгнення Росії у 2022 році. Чотири автобуси передано для потреб Львова. Також КУ Інститут міста отримав від громад європейських міст чотири автомобілі швидкої допомоги: 2 автомобілі передали для громади Харківської області та 2 – для 1 ТМО Львова. У лютому 2023 року було отримано пікап, який передано Силам оборони України. 

Довідка 

КУ Інститут міста – центр стратегічного планування Львова. Місія установи – об’єднання зусиль влади, мешканців, бізнесу та академічної спільноти міста для сталого розвитку Львова. Від початку повномасштабної війни, Інститут міста став уповноваженим органом ЛМР для збору коштів на потреби оборони та для допомоги внутрішньо переміщеним особам.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працюватиме у режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini