Дмитро Наталуха у Медіацентрі Україна, 21 липня
21 Липня, 2022, 14:32

Інвестиції в зброю та техніку для армії — пріоритет номер один для України — нардеп Дмитро Наталуха

Все, що дозволить максимально швидко перемогти у російсько-українській війні, має стати найвищим пріоритетом для інвестицій в нашій країні. Йдеться про виробництво зброї, амуніції та військової техніки для української армії. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив народний депутат, голова комітету з питань економічного розвитку у Верховній Раді Дмитро Наталуха. Другим за пріоритетністю, на його думку, є все, що допоможе налагодити повоєнне життя українців.

«Йдеться про базову інфраструктуру: водовідведення, водопостачання, дороги. Те, що допоможе громадянам почати повноцінне життя», — пояснив Дмитро Наталуха.

За словами народного депутата, третій пріоритетний напрям, в який нині мають піти інвестиції — галузь нарощування експортного потенціалу. 
«Інвестиції в ті сектори, які генерували в українській економіці найбільше грошей: агросектор, металургію. Це стратегічні інвестиції, куди можуть заходити великі транснаціональні компанії і займати в них певну нішу», — розповів голова комітету з питань економічного розвитку у Верховній Раді.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini