9 Листопада, 2023, 19:11

Харківський Медіа Хаб запрошує на відкриття фотовиставки “Тінь війни”

10 листопада о 16.00 в Галереї Харківського Медіа Хабу (Майдан Свободи, 5, будівля ДЕРЖПРОМ, 5 під’їзд) відбудеться відкриття фотовиставки “ТІНЬ ВІЙНИ” харківського журналіста, поета, публіциста, фоторепортера і волонтера Леоніда Логвиненка.

Більшість з представлених фотографій увійшли до двох книг, які нещодавно автор презентував у Харкові: «ТІНЬ ВІЙНИ» та спеціальне видання «ТІНЬ ВІЙНИ #113», яке вийшло завдяки співпраці та дружбі Леоніда з воїнами Харківської окремої бригади територіальної оборони.
Справжні митці завжди мають передчуття… Майже всі фото, які ви побачите, зняті під час так званої «повномасштабної» війни. Всі, окрім однієї. Знайдіть її та задумайтесь: що ми всі пропустили і як дозволили не називати війну війною, сподіваючись, що вона мине якось і без нас…

Дивіться фото, читайте вірші Леоніда Логвиненка уважно і, будь ласка, не кваптеся. Автор дозволив нам створити зі своїх фото і текстів нашу власну історію, яку ми вам пропонуємо. Але ми сподіваємось, що кожен знову проживе тут особисту історію цієї довгої війни, і це допоможе віднайти щось дуже важливе у своєму серці. Те, що обов’язково проросте перемогою і новою — сильною, справедливою і чесною – Україною, у якій пануватиме свобода.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini