Фото Харківський Медіа Хаб: Євген Василенко - речник Головного управління ДСНС України у Харківській області
19 Вересня, 2023, 18:45

Харківські рятувальники здійснили 169 бойових виїздів, 12 з яких пов’язані з ворожими обстрілами: речник ГУ ДСНСУ у Харківській області Є. Василенко

Вчора, 18 вересня в Харківському Медіа Хабі відбувся щотижневий брифінг речника Головного управління ДСНС України у Харківській області Євгена Василенко, який розповів ситуацію на Харківщині.

За словами спікера, в період з 11 по 17 вересня підрозділи Харківського гарнізону ДСНС здійснили 169 бойових виїздів, 12 з яких пов’язані з ворожими обстрілами.

За минулий тиждень харківські рятувальники надали допомогу та евакуювали 20 осіб, які постраждали від пожеж. На жаль, 3 особи загинули.

За словами спікера, сапери ДСНС продовжують розміновувати територію регіону. З 11 по 17 вересня було здійснено 248 залучень, знешкоджено 467 боєприпасів. Загалом, за період широкомасштабного вторгнення росіян на територію України харківськими саперами було обстежено 3606 га територій, майже 2600 км ліній електромереж, виявлено та ліквідовано понад 77,5 тис вибухонебезпечних предметів.

Також речник Головного управління ДСНС України у Харківській області повідомив, що за минулий тиждень в селі Благодатне Ізюмського району стався один підрив сільськогосподарської техніки на невідомому вибуховому пристрої, в результаті чого постраждала цивільна особа. Стан її здоров’я задовільний.

Євген Василенко звернувся до громадян з проханням не наражати себе на небезпеку та не чіпати предмети, які можуть нести небезпеку життю та здоров’ю. З тієї ж причини спікер застеріг жителів Харківщини, зокрема деокупованих територій, від пересування по невивчених та неперевірених маршрутах.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini