2 Травня, 2024, 14:31

Громадяни України на 75 тисяч разів більше перетинали кордон на в’їзд в Україну за останні п’ять днів – ДПСУ

За останній час, протягом останніх п’яти днів, пасажиропотік на кордонах має тенденцію до збільшення. Зокрема прослідковується саме перевага в’їзду в Україну.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Якщо на минулому тижні, включаючи п’ятницю, він коливався в будні 80-85 тисяч осіб за добу в обох напрямках  і не було суттєвої переваги ні виїзду з України, ні в’їзду в Україну. Починаючи з суботи пасажиропотік різко зріс. В суботу він був на рівні близько 110 тисяч громадян, які перетнули наш кордон, в неділю 105 тисяч, в понеділок, вівторок він знизився до рівня 90 тисяч осіб за добу, а протягом вчорашнього дня це було трішки більш як 95 тисяч осіб за добу. Але всі ці п’ять днів чітко прослідковується перевага в’їзду в Україну, особливо громадян України, оскільки наші співвітчизники це 80-85% від загального пасажиропотоку, хто перетинає кордон. І можу зазначити, що на 75 тисяч разів більше за ці 5 днів громадяни України перетинали кордон саме на в’їзд в Україну», – зазначив Андрій Демченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini