Брифінг: Фестиваль Файне місто у Львові
18 Квітня, 2023, 18:43

Фестиваль Faine Misto вперше відбудеться у Львові – зібрані кошти під час заходу перерахують на потреби бригади “Азов”

Самі азовці  матимуть окрему локацію, де розповідатимуть свої історії та спілкуватимуться з гостями. Серед запрошених виконавців будуть ті, які зараз служать, – розповів на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів  співорганізатор фестивалю Максим Черкашин. На фестивалі буде кілька локацій, зокрема на території !FESTrepublic та в парку “Знесіння”. Дитячі зони будуть безкоштовними. 

“Буде окрема локація від бригади “Азов”, де вони розкажуть, покажуть і пояснять, що таке співпраця з Faine Misto.  Також зараз ведемо переговори, щоб ті з виконавців, з якими ми співпрацювали раніше і які зараз служать – щоб їх відпустили для участі в наших заходах, щоб люди змогли почути їх історії; щоб могли щось своє переосмислити і зробити певне перезавантаження, щоб з новими силами братися допомагати нашим захисникам”, – Максим Черкашин, співорганізатор фестивалю Faine Misto.
Відсьогодні стартує продаж квитків на участь у фестивалі. Захід триватиме впродовж 28-30 липня. Більше інформації про цьогорічний фест  можна знайти на їх офіційній сторінці. Більше ніж за рік повномасштабної війни організатори  Faine Misto передали майже 74 мільйони гривень на потреби Азову.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini