Брифінг: Фестиваль Файне місто у Львові
18 Квітня, 2023, 18:43

Фестиваль Faine Misto вперше відбудеться у Львові – зібрані кошти під час заходу перерахують на потреби бригади “Азов”

Самі азовці  матимуть окрему локацію, де розповідатимуть свої історії та спілкуватимуться з гостями. Серед запрошених виконавців будуть ті, які зараз служать, – розповів на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів  співорганізатор фестивалю Максим Черкашин. На фестивалі буде кілька локацій, зокрема на території !FESTrepublic та в парку “Знесіння”. Дитячі зони будуть безкоштовними. 

“Буде окрема локація від бригади “Азов”, де вони розкажуть, покажуть і пояснять, що таке співпраця з Faine Misto.  Також зараз ведемо переговори, щоб ті з виконавців, з якими ми співпрацювали раніше і які зараз служать – щоб їх відпустили для участі в наших заходах, щоб люди змогли почути їх історії; щоб могли щось своє переосмислити і зробити певне перезавантаження, щоб з новими силами братися допомагати нашим захисникам”, – Максим Черкашин, співорганізатор фестивалю Faine Misto.
Відсьогодні стартує продаж квитків на участь у фестивалі. Захід триватиме впродовж 28-30 липня. Більше інформації про цьогорічний фест  можна знайти на їх офіційній сторінці. Більше ніж за рік повномасштабної війни організатори  Faine Misto передали майже 74 мільйони гривень на потреби Азову.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini