21 Вересня, 2023, 14:00

Енергетична та критична інфраструктура будуть під прицілом ворога – Юрій Ігнат

Під час масованого ракетного удару на Україну в ніч проти 21 вересня сили ППО знищили 36 із 43 ворожих ракет. Наразі вже є повідомлення про атаки зокрема на об’єкти енергетичної інфраструктури. І це є сигналом про те, що об’єкти паливно-енергетичного комплексу будуть під прицілом ворога.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Вже є повідомлення наших українських енергетиків, що атаковано об’єкти критичної інфраструктури, зокрема об’єкти енергетики. Як відомо, під час минулої атаки було атаковано Кременчуцький нафтопереробний завод. Тому можна робити певні припущення, що об’єкти паливно-енергетичного сектору все ж таки будуть під прицілом ворога.  І тому до цього теж треба готуватися. Тому що наступила осінь, скоро опалювальний сезон, і ворог, можливо, не відмовиться від планів завдавати ударів саме по таких об’єктах, окрім військових об’єктів», – застеріг Юрій Ігнат.

Зазначимо, що вночі росіяни завдали масованого ракетного удару по Україні. Протиповітряна оборона працювала у низці областей, зокрема у Київській, Черкаській, Хмельницькій, Вінницькій, Харківській та Івано-Франківській. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini