25 Червня, 2024, 13:48

Експерти Кримської платформи працюють відразу у трьох вимірах для удосконалення законодавства та захисту людей від агресії росії – Ольга Скрипник 

Питання економіки в умовах війни, збереження культурної спадщини і сприйняття України в іноземних медіа – це саме ті питання, які обговорили експерти під час другого дня ІІІ Міжнародного форуму Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи.

Ольга Скрипник, Координаторка групи «Права людини та міжнародне гуманітарне право» Експертної мережі Кримської платформи, голова правління Кримської правозахисної групи зазначила, що з 2021 року Кримська платформа існує в трьох вимірах – урядовому, парламентському та експертному. Саме таке широке поле діяльності дозволяє ефективно співпрацювати з українськими та іноземними політиками та експертами, аби захищати права тих, хто постраждав від дій росії. 

“Співпраця з парламентом для нас є ключовою, якраз для того, щоб удосконалити наше законодавство, захищаючи жертв війни, яку розв’язала росія”, – сказала Ольга Скрипник. 

Координаторка групи «Права людини та міжнародне гуманітарне право» наголосила, що саме на парламентському рівні йде дуже активна робота Кримської платформи. Як доказ тому – міжнародний парламентський саміт, який цього року відбудеться в Литві.

#ЕкспертнаМережаКримськоїПлатформи

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini