13 Листопада, 2023, 17:09

ДСНС розгорнула по Україні близько тисячі пунктів незламності 

«Станом на зараз у нас розгорнуто близько тисячі пунктів незламності, це десь 750 пунктів незламності на базі ДСНС, і близько 240  – мобільні пункти незламності на базі наметів», – повідомив під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий. 

За його словами, розгорнуті ДСНС пункти незламності укомплектовані оснащенням та майном відповідно до вимог, які затверджені Кабінетом Міністрів України. Зокрема, теплогенераторами, необхідним теплообладнанням, передбачені гарячі напої для людей, влаштовані куточки безпеки з профілактичним відпрацюванням, аби люди могли ознайомитися з правилами. Також в окремих пунктах незламності передбачені необхідні умови, аби, наприклад, мами могли перепеленати своїх дітей тощо.

Олександр Хорунжий зазначив, що загалом з жовтня 2022 року у пунктах незламності було надано допомогу понад 635 тисячам осіб. У 2023 році у пунктах незламності допомогу отримали 1 623 особи.

«Ми далі працюємо для того, щоб люди могли вчасно та якісно отримати допомогу від працівників ДСНС. Часто чергують в пунктах незламності і працівники ДСНС, і працівники Національної поліції, тому вся необхідна допомога на місці може бути якісно надана. Якщо є необхідність, то ми можемо надати і першу домедичну допомогу», – наголосив він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini