11 Липня, 2022, 14:01

ДПСУ не фіксує формування ударних груп з білорусії та Брянської і Курської областей росії

Ознак формування наступальний формувань у білорусі не виявлено. ДПСУ фіксують активне використання засобів РЕБ, аби ускладнити спостерігання за їхньою територією. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України. 

«На кордонах Сумської та Чернігівської областей формування ударної групи ворога, які б могли здійснити наступ на Україну не спостерігається, однак, росія продовжує обстріл України зі своєї території. Лише протягом тижня зафіксовано близько 130 обстрілів цих територій», – сказав він.  

Також в прикордонних районах продовжують перебувати воєнізовані підрозділи противника, з метою демонстрації присутності, аби не дозволити перекинути підрозділи оборони України на більш важливі напрямки. 

Речник ДПСУ розповів, що кордон з країнами ЄС та Молдовою – щодня в обох напрямках перетинають близько 90 тисяч громадян та близько 19-20 тисяч транспортних засобів. Варто зазначити, що кількість людей на в’їзд в Україну переважає над кількістю бажаючих виїхати. 

 Наразі черг на виїзд та в’їзд немає. Така ситуація склалась після того, як було скасовано нульове розмитнення транспорту.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini