12 Квітня, 2022, 15:09

Достовірної інформації про створення так званої «ХНР» поки немає — міський голова Херсона Ігор Колихаєв

Поки що немає достовірної інформації про можливе створення так званої «херсонської народної республіки».  Про це заявив  міський голова Херсона Ігор Колихаєв під час брифінгу у Медіацентрі «Україна».

Мер Херсона розповів, що місто перебуває в російській окупації з третього березня. Додав, що все менше жителів міста виходять на проукраїнські мітинги і на це є дві причини. По-перше, люди активно виїжджають в інші міста, по-друге, із місцевими активістами “працює” ФСБ росії. 

«Для мене дуже боляче, коли люди виїжджають із міста Херсона. Це внутрішній біль для мене, як для жителя міста, як для мера. Тому що покидаючи свої будинки, квартири, є такий прогноз, що люди більше ніколи сюди не повернуться», – зазначив міський голова Херсона.

Мер також розповів, що досі немає безпечного зеленого коридору в бік Миколаєва, відтак люди самоорганізовуються, сконтактовуються в мережі, щоби разом виїхати. Міська рада спільно з волонтерами зуміла вирішити питання із забезпеченням харчування в окупованому місті. Також волонтери довозять медикаменти, яких нині бракує в аптеках.  

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm