Фото Медіацентр Україна – Одеса: Володимир Кудрицький, голова правління Національної енергетичної компанії “Укренерго”
3 Серпня, 2023, 15:21

Досить високий відсоток критичної інфраструктури забезпечені незалежними джерелами електроенергії – голова правління НЕК “Укренерго”

Детальнішу інформацію не можна розкривати з міркувань безпеки.
Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Володимир Кудрицький, голова правління Національної енергетичної компанії “Укренерго”.

“Повність забезпечити всю критичну інфраструктуру незалежними джерелами фізично не можливо. Є такі об’єкти, які споживають стільки енергії, що просто немає таких генераторів. Це вже електростанції. Проте можу сказати, що досить серйозний відсоток критичної інфраструктури Одещини забезпечений автономними джерелами електроенергії”, – розповів пан Кудрицький.

Також він додав, що за досить приблизною оцінкою, зараз електромережа здатна працювати на 70-80% від торішнього рівня, і фахівці НЕК “Укренерго” постійно працюють.

Кудрицький додав, що зараз дефіциту в енергосистемі не спостерігається, ситуація не є простою, але поки що “Укренерго” не прогнозує відключень через нестачу електроенергії. Також Володимир Кудрицький додав, що стабільність енергосистеми у майбутньому буде залежати від чотирьох факторів – темпи відновлення та ремонту пошкоджених об’єктів, інженерний захист об’єктів енергетичної інфраструктури, економія споживання електроенергії та ефективна робота засобів ППО. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini