9 Червня, 2022, 12:50

Допомогли із забезпеченням на суму в понад 13 млн грн —  Центр підтримки 125 окремої бригади ТРО ЗСУ прозвітував  про результати роботи за 2 місяці

13 млн 300 тис. грн  — на таку суму вдалось закупити та передати необхідне для військових із 125 окремої бригади ТРО ЗСУ.  Це результат роботи за два місяці Центру підтримки 125 окремої бригади ТРО ЗСУ, який працює на базі «Благодійного Фонду «125». Допомагали — партнери, бізнес, громадськість та волонтери. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Ростислав Тістик, координатор Центру підтримки 125 бригади ТРО ЗСУ, народний депутат України.

«За перший місяць нам вдалося спільними зусиллями з нашими партнерами залучити близько 6,3 млн гривень в сукупності це у вигляді різних тепловізорів, касок, бронежилетів та інших необхідних речей, зокрема, і одягу, і медицини, і навіть техніки. І вдалося, завдяки добродіям, передати автомобіль. А за травень місяць нам вдалося більше, і це вийшло  приблизно на суму 7 млн гривень», — розповів Ростислав Тістик.

Серед іншого, військовослужбовцям із 125 окремої бригади ТРО ЗСУ передали 625 касок, 504 бронежилети, 13 тепловізорів, 2 автомобілі, продукти харчування, медикаменти, техніку, одяг та взуття. 

Начальник речової служби 125 бригади ТРО ЗСУ Олександр Хорошун зазначив, що проблеми із забезпеченням, які виникають у бійців оперативно вирішують. 

«На сьогодні, завдяки забезпеченню Збройних сил України, а також громадських організацій, «Благодійного фонду «125», й інших різних джерел — досить високий відсоток забезпечення нашої бригади. І підрозділи, які є, безпосередньо в районі виконання бойових завдань, забезпечені на 100%. Тут ми доукомплектовуємося і близькі до повного забезпечення. Але виникають певні прогалини в різних видах забезпечення. І в тому числі, завдяки цьому  благодійному фонду ми оперативно вирішуємо проблеми», — розповів Олександр Хорошун.

Центр підтримки 125 окремої бригади ТРО ЗСУ проєкт, започаткований волонтерами для підтримки та забезпечення 125 окремої бригади ТРО ЗСУ. Центр працює на базі «Благодійного Фонду «125». Він акумулює запити від бригади та організовує оперативне їх забезпечення.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini