Сергій Гайдай, начальник Луганської обласної військової адміністрації у Медіацентрі Україна, 6 липня
6 Липня, 2022, 10:56

Допомога військовим та внутрішньо переміщеним особам — два основні напрями роботи Луганської ОВА — Сергій Гайдай

Допомога українським військовослужбовцям — один із основних напрямів роботи Луганської ОВА на період тимчасової окупації області. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. 

«Ми і надалі допомагаємо, ми купуємо техніку, передаємо їм. Ми ремонтуємо техніку. Це, що вони просять, ми намагаємось дуже швидко виконувати всі побажання, тому що ми розуміємо, що хто як не ми зможемо зараз допомагати нашим військовим, маючи ще певні резерви», — пояснив Сергій Гайдай.

Ще один основний напрям роботи Луганської ОВА — це допомога людям, які вимушено евакуювались з області.

«Допомога різнопланова. Тобто ми зараз відновлюємо медичне забезпечення по громадах. Ми зараз намагаємось зробити таку сталу і стабільну допомогу гуманітарними наборами тим людям, яким потрібна. Далі будемо розвивати напрямки по освіті тому, що все одно діти повинні влаштовуватись у виші або школи. Будемо допомагати людям різними консультаціями, в тому числі, і як отримати статус ВПО, можливо певні там довідки», — розповів Сергій Гайдай.

За його словами, у різних областях України, для допомоги луганчанам, Луганська ОВА намагатиметься відкрити гуманітарні центри.


«Ми  отримали мобільний офіс від Міністерства цифрової трансформації, що так само допоможе нам. І будемо намагатись в різних областях України відкривати наші гуманітарні центри тому, що, на жаль, люди пороз’їжджались по всій Україні, вони не тримаються тільки у Хмельницькій області, або тільки Закарпатській, або тільки в Полтавській. В різних областях України є наші люди і ми будемо їх всіх збирати і будемо всім намагатись допомагати постійно», — підсумував начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini