18 Червня, 2022, 18:18

До уваги ЗМІ!

Шановні колеги, запрошуємо вас на відкриття оновленого пункту перетину кордону “Краківець-Корчова” у рамках проєкту «Відкритий кордон» 20 червня 2022 року. 

Проєкт «Відкритий кордон» передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні та покращення логістики на напрямку Україна – Польща та ЄС і започаткований в рамках домовленостей Президента України Володимира Зеленського та Президента Польщі Анджея Дуди.

Роботи над збільшенням пропускної спроможності на пункті стартували два тижні тому. Зокрема, збільшено кількість смуг для вантажівок з 4-ти до 10-ти та створено додаткові павільйони для митного та паспортного контролю. Очікується збільшення пропускної спроможності від 50 до 100%.

Спікери: 

Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України

Міхал Дворчик, Керівник канцелярії прем’єр-міністра Республіки Польща

Мустафа Найєм, заступник Міністра інфраструктури України

Максим Козицький, голова Львівської обласної військово-цивільної адміністрації 

Для акредитації українських ЗМІ: копія 1 сторінки паспорту та редакційного посвідчення, для іноземних ЗМІ також необхідна акредитація міністерства оборони України на електронну пошту [email protected]

Представникам засобів масової інформації без автомобілів буде наданий трансфер Львів – Краковець – Львів. Відправлення о 9.00 від Львівської обласної військової адміністрації (вулиця Винниченка, 18)

До уваги! Перехід кордону для представників ЗМІ не передбачений

Контактна особа: Іван Бондар +38067 230 90 61

[email protected]

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini