фото ілюстративне
25 Жовтня, 2022, 13:18

До кінця зими  «борщовий набір» в Україні може подорожчати на 15-20% — член Комітету ВРУ з питань аграрної політики Соломчук

«Борщовий набір» в Україні може подорожчати на 15-20% до кінця зими. Все через відсутність в Україні достатньої кількості овочесховищ, які б гарантували довготривале зберігання продукції. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук. Водночас, за його інформацією, наразі ціна на продукти  «борщового набору» не зростатиме.

«Українці в цьому році посіяли набагато більше овочів, ніж в інші роки. Також в багатьох регіонах забезпечували населення безкоштовним насінням овочів, тож морква, червоний буряк, картопля є в достатній кількості. Є питання щодо  цибулі, її ми завозили з південних регіонів. Сьогодні її кількість не така, як хотілося б, але є вже домовленості із багатьма іноземними постачальниками з ближніх країн. І цибуля  буде імпортуватися, її  буде вдосталь, це не сильно вплине на ціну», — запевнив Дмитро Соломчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini