26 Вересня, 2023, 15:45

Дніпропетровщина готова до опалювального сезону – Микола Лукашук

Комунальні підприємства Дніпропетровщини, які підпорядковані обласній раді і є спільною власністю територіальних громад, зокрема великі водоканали та теплоенерго готові до опалювального сезону. Місцями проходять поточні ремонти, які будуть завершені протягом одного-двох тижнів. Загалом же Дніпропетровська область готова до проходження опалювального сезону.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. 

«Окремо з цим, разом з головою  ОВА  була проведена спільна нарада з нашими всіма мерами, з нашими головами громад, а в нас 86 громад, з них це 20 міст, в тому числі таких як Дніпро та Кривий Ріг. Повністю була доповідь від наших очільників міст стосовно підготовки до опалювального зимового сезону. Крім цього, також була спільна нарада разом з міністром енергетики паном Галущенком, яка відбувалася у нас наразі з головою ОВА, були заслухані  доповіді всі інші. І я можу сказати, що сьогодні Дніпропетровщина готова до опалювального зимового періоду», – додав Микола Лукашук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini