27 Жовтня, 2023, 16:17

Дитячі суїциди можуть бути пов’язані зі збільшенням навантаження під час навчального процесу 

Збільшення кількості дитячих суїцидів, які спостерігаються останнім часом, може бути спричинено тим, що дітям важко впоратися з навантаженням під час навчального процесу.

Таку думку під час обговорення висловила членкиня кібердивізіону Національної Психологічної Асоціації Регіна Попова в ході обговорення в рамках головної дискусійної платформи країни BrainHub в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Моя особиста думка, що ми вперше з 2019 року повернулися до класичного, нормального навчального процесу, ці суїциди співпали з контрольними роботами, навантаженнями. Той час, коли був ковід, було дистанційне навчання, а зараз дуже велике навантаження, з яким, можливо, вони (діти – ред.) не справилися», – пояснила вона.

Зазначимо, що останнім часом в Україні спостерігається хвиля дитячих суїцидів, лише в Києві зафіксовано 6 випадків дитячих суїцидів за місяць.

BrainHub – це головна дискусійна платформа країни, створена Media Center Ukraine – Ukrinform. Вона об’єднує експертів державного і громадського сектору. У рамках BrainHub точаться інтелектуальні дискусії навколо питань післявоєнного відновлення України. Тут народжуються кращі ідеї, які лягатимуть в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini