Студентський мер Львова Станіслав Гвоздінський та керівник управління молодіжної політики Львова Ростислав Юник у Медіацентрі Україна, 15 серпня
15 Серпня, 2022, 13:23

«Дипломи, які ніколи не видадуть»: у Львові вшанували пам’ять студентів, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення рф

«Дипломи, які ніколи не видадуть» —  це соціальна акція, яку організували Студентська рада Львова та управління молодіжної політики Львівської міської ради у пам’ять про загиблих внаслідок війни студентів. На львівській площі Ринок розмістили десятки дипломів, які  вже ніколи не побачать своїх власників. Акцію вирішили провести у Міжнародний день молоді. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна студентський мер Львова Станіслав Гвоздінський. 

«Ми зібрали сорок дипломів. Але це є цифра далеко не точна. Це є цифра, яка була відома нам. Це дипломи не тільки загиблих студентів львівських закладів вищої освіти, це також і студенти закладів вищої освіти з усієї України, а також це є дипломи містам, де університети розбиті, це дипломи містам-героям, в яких вчилися, жили студенти загиблі і молодь», — розповів студентський мер Львова Станіслав Гвоздінський. 


«Управління молодіжної політики спільно зі Студентською радою Львова організовуючи цю акцію зібрали дипломи тих студентів, які ніколи не побачать своїх власників. Хочу наголосити на тому, що кількість молодих людей значно більша. Ми виокремили тільки студентів. Молоді люди в Україні —  це молоді особи віком від 14 до 35 років. Тут на секунду, можна собі тільки уявити масштаби всієї трагедії. На мою думку, якщо б розмістити всі імена загиблих молодих людей на площі міста,  я гадаю, що місця б не вистачило», — зазначив керівник управління молодіжної політики Львова Ростислав Юник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini