13 Лютого, 2024, 17:20

День пам’яті Героїв Небесної Сотні: програма заходів 

В Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомили про програму заходів, присвячених до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Про ключові події, які відбуватимуться, зокрема в Києві, повідомив під час пресконференції генеральний директор Національного музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

Так, 18 лютого о 12:00 в Маріїнському парку відбудеться захід вшанування загиблих. 

Цього дня також відбудеться вечірня панахида в пам’ять Героїв Небесної Сотні в Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Після панахиди пройде традиційна хода пам’яті зі Свято-Михайлівського собору до Алеї Героїв Небесної Сотні.

19 лютого о 14:00 на Контрактовій площі в Києві відкриється виставка бельгійського фотохудожника Джима Сумкая під назвою «Київ 2014. Повернення». Варто зазначити, що ця виставка відбуватиметься паралельно в Києві та в Європарламенті в Брюсселі.

В інформаційно виставковому центрі Музею Майдану пройде показ і обговорення фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж».

20 лютого зранку відбудеться церемонія вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на Алеї Героїв Небесної Сотні.

Після церемоніалу пройде щорічна тиха акція на вшанування пам’яті загиблих під час Революції Гідності «Янголи пам’яті». Варто зазначити, що така акція відбуватиметься не тільки в містах України, а й за кордоном.

Цього ж дня о 12:00 заплановано відкриття вуличної фотовиставки «Майдан Січ. Так почалася війна» на Майдані Незалежності. 

З 12:00 до 19:00 триватиме виставка «Земні шляхи Небесної Сотні» в Музеї історії міста Києва.

Також 20 лютого проходитиме медіамарафон «10 років російської агресії. Український шлях до справедливості. Майдан. Крим. Схід. Повномасштабне вторгнення».

У період пам’ятних днів відбудеться концерт з онлайн-версією та трансляцією в мережі Суспільного «10 років незламності. Концерт пам’яті та сили».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini