14 Березня, 2022, 12:14

Дайте нам зброю і ми переможемо! – М. Козицький

 Громадяни усіх країн мають стати на підтримку тих цінностей, які весь світ декларував до початку повномасштабної війни  на території нашої держави. Про це заявив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький під час брифінгу в Медіа Центрі «Україна» у Львові.

Також очільник області закликав увесь світ до посилення економічного тиску на Росію. Зокрема, потрібно відключити від системи SWIFT усі банки, в тому числі і «Сбербанк», а компанії, які виходять з російського ринку мають припинити виплачувати зарплатню персоналу на території РФ.

«Українці взяли на себе удар і ми будемо його тримати. Але це важко робити без зброї. Закрийте небо, дайте нам  зброю і ми переможемо» – заявив Максим Козицький.

Нагадаємо, у Львові розпочав роботу Медіацентр “Україна”, який має допомогти медіа у висвітленні війни, яку розв’язала Росія проти українського народу. Медіацентр надаватиме інформаційну підтримку журналістам, які зараз працюють у Львові та  області. Щодня тут проводитимуть брифінги урядовців, міжнародних партнерів та активістів зі Львова та інших міст України.